Hakkımızda

İZMİR KEPENK SİSTEMLERİ

İzmir Kepenk Sistemleri

Güvenlik ve estetiğin buluştuğu otomatik kepenk sistemleri ve uygulamaları gerçekleştiren İzmir kepenk sistemleri web sayfamıza hoş geldiniz efendim. Firmamızdan son derece makul fiyatlarla oldukça kaliteli ürün ya da uygulamaları satın alabileceğinizi gururla ifade etmek isteriz. Kendi sektöründe uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve yüzlerce başarılı referans çalışması bulunan firmamızın birinci önceliği sizlerin memnuniyetini sağlamaktır. Bu çerçevede profesyonel altyapısı ve ekipmanı ile çalışmalarını aralıksız şekilde sürdüren firmamız geçmişte olduğu gibi bugünde aynı disiplin ile faaliyetlerine devam etmektedir. Bu çerçevede;

  • Bahçe Kapı Sistemleri
  • Fotoselli Kapı
  • Otomatik Kepenk Sistemleri
  • Garaj Kapısı
  • Panjur Sistemleri
  • Otomatik Garaj Kapısı

Uygulamaları gerçekleştiren firmamızın Avrupa standartlarındaki ürünlerinden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz.

Proje öncesinde ve sonrasında teknik desteğimiz ile saygıdeğer müşterilerimizin yanında olan firmamız bu anlayışla sizlerden gelen her türlü öneriye açık bulunmaktadır. Ayrıca uluslararası kalite standartlarında gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarda ilkeli ve koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet anlayışına sahip olduğumuz için firmamızın hâlihazırda tercih nedeni olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Kurumsal çalışmalarında şeffaf, güler yüzlü ve çalışma disiplini ile kendi bölgemizde isim yapmış kuruluşumuz otomatik kepenk ve benzeri sistemlerin uygulayıcısı olarak aranılan bir firmadır.

Bunun yanı sıra belirtmiş olduğumuz tüm ürün ve uygulamalarda imalat, montaj, bakım ve onarım hizmetleri sunan kuruluşumuzdan proje sonrası da dâhil her zaman destek alabileceğinizi lütfen unutmayınız. Teknolojik yenilikleri takip eden ve saygıdeğer müşterilerimizin beklentilerine göre dizayn edilmiş sistemlerimizin düşük-maliyet yüksek-kalite olmasına özen gösterdiğimizin altını bir kez daha çizmek istiyoruz.

Bu bağlamda üstlendiğimiz her projenin sorunsuz şekilde teslim edilmesi ve referans bir kuruluş olmanın her zaman önceliğimiz olduğunun bilinmesini istiyoruz efendim. Gerçekleştirmiş olduğu projelerle ülke ekonomisine sağladığı katkının yanı sıra tedarikçileri ile işbirliği içerisinde hareket eden firmamız her anlamda saygıdeğer müşterilerimizin beklentilerinin çok ötesinde hizmetler sunmayı hedeflemektedir

Teknik kadromuz kalifiye elemanlarımız ve ileri teknoloji ürünü uygulamalarımız ile bütçeniz doğrultusunda sizlere opsiyonel çözümleri hızlı ve eksiksiz şekilde takdim eden kuruluşumuzu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla

İzmir Kepenk Sistemleri