Otomatik Bahçe Kapısı

 • Otomatik Bahçe Kapısı

  Otomatik Bahçe Kapısı

  Günümüzde artık bahçeler özellikle otopark olması nedeniyle araç giriş ve çıkışlarının modern yöntemlerle kontrol altında bulundurulduğu sistemlerle donatılıyor. Otomatik Bahçe Kapısı bu sistemlerin başında gelen bir uygulama ve firmamızın güvencesi ile bu modern sistemi pekâlâ sizlerde kurmak isteyebilirsiniz. Ayrıca dahili bir kontrol ünitesine sahip yatay bir şekilde açılıp kapanan bu uygulama aynı zamanda uzaktan kontrol edilebiliyor. Üstelik elektrik kesintilerine karşı özel tedbirler ile donatılmış güçlü bir motora sahip sistem el veya ayak sıkışmaları gibi olumsuzluklara karşı özel tedbirlerle desteklenmiş bir yapı dizayn edilmiştir.

  Otomatik Bahçe Kapısı Fiyatları Projeye Göre Değişiklik Gösteriyor

  Elbette öncelikle web sayfamızda yer alan model görselleri üzerinden bir tercih yapmanız gerekecektir. Bunun yanı sıra bir başka merak edilen konu hakkında da sizleri kısaca bilgilendirelim. Otomatik Bahçe Kapısı Fiyatları uygulama sahasından alınacak ölçüm ve tespitlerin ardından netleşmektedir. Ayrıca tercih edeceğiniz modelinde fiyatları aşağı ve yukarı yönde etkileyeceğini anti parantez belirtmiş olalım. Model seçimini yaptıktan sonra firmamızın uzman personeli uygulama sahasına gelerek ihtiyaç duyulan ölçüm ve tespitleri yapıyor ve çalışma artık başlıyor. Bu çalışmanın ardından projelendirme aşamasına geçiliyor ve alınan ölçümlere uygun parçalar hazırlanıyor. İsterseniz bu noktadan itibaren uygulamamızın teknik özellikleri hakkında sizleri bilgilendirelim.

  Manuel müdahale gerektirmeyen güçlü bir motora sahiptir

  Harekete duyarlı sensörler ve fotoselli sistem sayesinde %100 güvenlikli bir tasarımdır

  Uzaktan kumandalı sistem 50 metre mesafeden daha aracınızla yaklaşırken bahçe kapısını açabilmektedir

  Çelik konstrüksiyon raylar üzerinde hareket eden kayar otomatik bahçe kapısı güvenlik bakımından önemli avantaj sağlıyor

  Uzun ömürlü ve dayanıklı çelik konstrüksiyon ve motor bakım gerektirmez

  Kurulum sonrasında firmamızın garantisi devam etmektedir firmamızdan teknik destek isteyebilirsiniz.

  Saymış olduğumuz özellikler dışında sistemi edinmeye karar verirseniz çeşitli ödeme avantajları eşliğinde uygulamamıza çok kısa süre içerisinde sahip olabileceğinizi lütfen unutmayınız. Tabi firmamız çok yönlü bir hizmet ağına sahiptir ve otomatik bahçe kapısı dışında otomatik garaj kapısı, otomatik kepenk sistemi ve benzer uygulamaları web sayfamızda bulabileceğinizi ayrıca vurgulamakta yarar görüyoruz. Lütfen sistemimiz ile ilgili bilmek istediklerinizi sayfamızda yer alan iletişim seçeneklerimizi üzerinden firmamıza aktarınız. Sizleri yanıtlamaktan mutluluk duyarız efendim. Şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz.