Otomatik Garaj Kapısı

 • Otomatik Garaj Kapısı

  Otomatik Garaj Kapısı

  Özellikle büyük şehirlerde araç otoparkları büyük bir sorundur ve bu sorun binaların altındaki otoparklar ile çözülmeye çalışılmaktadır. Tabi bu otoparkların bir otomatik garaj kapısı ile çok daha verimli şekilde kullanılması pekâlâ mümkündür. Eğer sizlerin de bu tarz bir uygulamaya arayışınız varsa şu an bulunduğunuz web sayfamızın profesyonel çözümler ürettiğini hemen belirtelim efendim. Tek yapmanız gereken web sayfamızda bulunan referans çalışma örneklerini incelemek ve talep ettiğiniz garaj kapısı sisteminin kurulumu için firmamızı aramak olacaktır.

  Garaj Kapısı Fiyatları Hiç Bu Kadar Uygun Olmamıştı

  Dilerseniz öncelikle sizleri Garaj Kapısı Fiyatları hakkında kısaca bilgilendirelim. Takdir edersiniz ki uygulama sahasından ölçümler alınmadan ve projede kullanılacak malzeme tercihi yapılmadan sabit bir fiyattan söz etmemiz maalesef mümkün değildir. Söz gelimi uygulama sahasının metrekare cinsinden boyutları, sistemde hangi malzemelerin kullanılacağı gibi fiyatı aşağı ve yukarı yönde belirleyen faktörler değerlendirilmeden maalesef ortaya net bir fiyat çıkartmak mümkün olamamaktadır. Ancak bu konuda lütfen hiç endişe taşımayınız. Çünkü firmamız son derece makul bir fiyat politikası izliyor ve gerek uygulamak sırasında kullanılan yüksek kaliteli malzeme gerekse 1. sınıf işçiliğin söz konusu olduğu hizmetleri ile sizlerin memnuniyetini hedefliyor.

  Seksiyonel Garaj Kapısı Olarak Biliniyor

  Yukarıdan aşağıya doğru dikey şekilde hareket eden seksiyonel garaj kapısı tarzında bir uygulama düşünürseniz modeller arama arasından bir seçim yapmanız ve bu seçimi firmamıza aktarmanız çalışmanın start alması için yeterli oluyor. İsterseniz şimdi sistemin özellikleri hakkında bazı bilgileri paylaşalım.

  Genellikle izoleli sandviç panellerden oluşur

  Yüksek düzeyde ısı ses ve toz yalıtımı sağlar

  Güçlü bir motora sahiptir ve uzaktan kumanda edilebilir

  Tasarım Kurma yay sistemi ile dizayn edildiğinden gerektiğinde manuel olarak Elle açılabilmektedir

  Sıkışmalara karşı özel sensörler ve flaşörler yardımıyla güvenlik tam olarak sağlanmaktadır

  Sıcak daldırma galvaniz çelik ve üzerine poliüretan izolasyon ile dayanıklılığı arttırılmış levhalar kullanılmıştır

  Uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen otomatik kapamalı çekme motor sistemi bulunmaktadır

  Görüldüğü üzere modern şartlarda beklentilerinizin çok ötesinde Otomatik Garaj Kapısı sistemleri kuruyoruz efendim. Lütfen detaylı ilgili güncel fiyatlar için ve sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşınız. Sizleri yanıtlamaktan büyük memnuniyet duyacağız efendim. Esen kalınız.